קיר הוליווד ממותג לשדרוג האירוע

כמה קשה לארגן את האירוע המושלם וכמה קשה לשדרג ולהבדיל אותו מכל שאר האירועים שהאורחים שלכם זוכרים והיו בהם בזמן האחרון.
בין אם מדובר באירוע עסקי של חברה, חתונה, בר מצווה או כל אירוע אחר אתם ודאי תרצו שאת האירוע שאתם מארגנים יזכרו ויתבדל מכל השאר באופי, במיתוג ובזכרון הסופי שיחרט אצל האורחים שלכם אחרי שיצאו ממנו בסופו של הערב.
בדיוק בשביל זה אנחנו נרגשים לספר לכם על קיר הוליווד לאירועים שיקפיץ את האירוע שלכם לרמה אחרת במחיר שווה במיוחד!

מה זה קיר הוליווד?

המילה קיר אולי מטעה, אבל בסופו של דבר מדובר על סטנד מרובע שמחזיק בתוכו יריעת בד שמשונית מיוחד שמעוצב במיוחד עם מיתוג שתבחרו לפי האירוע שלכם, ניתן להדפיס לוגו של חברה, שמות של הזוג שמתחתן, השם שם ילדת בר המצווה ותאריך האירוע ועוד אין סוף אפשרויות, אחרי שתבחרו את העיצוב הוא יודפס על גבי הבד וימתח למשעי על גבי הסטנד המרובע ויפרס באיזור קבלת הפנים באירוע שלכם.
ניתן ואף רצוי להוסיף ליד הקיר שטיח אדום ועמודי חבלולים בצדדים כדי ליצור אפקט מרשים במיוחד וצבעוני עבור האורחים למשיכה מירבית.
כמובן שניתן לבחור בגדלים שונים, ניתן לבחור בקיר גדול מאוד או קטן יותר לאירועים שמתקיימים במקומות קטנים יותר וצפופים על מנת שלא להעמיס על איזור קבלת הפנים.

מה האורחים עושים איתו?

אתם בטח שואלים מה האורחים שלכם יעשו עם קיר אוסקר ממותג? התשובה פשוטה, בקשו מהצלם מגנטים באירוע שלכם לעמוד באיזור הקיר ולצלם את האורחים שלכם על גבי הקיר, כאשר הוא יספק את הרקע לתמונה, מה שיצא בסופו של דבר שאת המזכרת מהאירוע שלכם האורחים יקבלו יחד עם המיתוג שהכנתם לקיר מאחורי הגב שלהם, לזיכרון מושלם!
בנוסף ניתן להעמיד את עמדות קבלת הפנים על יד הקיר הממותג, תיהיו בטוחים שהאורחים שלכם ירוצו להצטלם על הקיר בעצמם ללא צורך בצלם.

לסיכום…

שידרוג האירוע שלכם לא חייב לעלות הרבה כסף ולא חייב לגרור הרבה כאב ראש, קיר הוליווד יספק שידרוג מיידי למיתוג האירוע ולזכרון ממנו בתקציב נמוך שנע בין 1000 – 2000 ש”ח לערב.
אנו ממליצים בחום!