משדר לתאורה על מצלמה

בחירת תאורה ומיקום פלאשים באירוע

חשוב מאוד לדעת לבחור את מיקום הפלאשים באירוע אותו אתם מצלמים כאשר יש לכך השלכות גדולות על התוצאה הסופית

כאשר אנו ניגשים להתאים תאורה וציוד עבור אירוע, חשוב שנדע את כמות הפלאשים שאנו נצטרך עבורו ונוכל להתאים את התאורה המיטבית לטובת האיזור בו אנו הולכים לצלם.
לכן, אנו ממליצים בחום לצלמים לעשות סיור במקום בו מתקיים האירוע על מנת לוודא את תנאי התאורה במקום וכמות האור הטבעי, לפי זה נוכל להתאים את כמות הפלאשים והתאורה שנצטרך להביא איתנו עבור תוצאות צילום ברמה גבוהה.
תוכלו לבדוק זאת על ידי פגישה עם הזוג אותם אתם הולכים לצלם וקביעת סיור במקום, תבדקו את התאורה ואת צבעה, האם הוא מתאים לכם והאם תזדקקו לפנסי לדים לפיצוי של התאורה במקום במידה והיא חלשה.
כאשר תגיעו לאירוע תדאגו למקם את התאורה והפלאשים שלכם במקומות מרוחקים זה מזה על מנת שלא לקבל מקומות מאוד מוארים ומנגד מקומות עם אור בעייתי שיקשו על הצילום שלכם.
מקומו 2 פלאשים באיזור הבמה / תקליטן על מנת לקבל תאורה היקפית על הרחבה.
תדאגו לעשות כיוונים וטסטים לפני שתתחילו לצלם בכדי לוודא כי התאורה מכוונת על המצב הטוב ביותר עבורכם, אל תתפתו להתחיל לצלם לפני שבדקתם את הכיוונים!
במהלך הצילום עצמו תדאגו לצלם כאשר הפלאש מלפניכם ונותן תאורה אחורית מאחורי העצם אותו תצלמו כך תוכלו להגיע לאיכות הצילום הגבוהה ביותר.
זכרו כי צילום אירועים הוא עולם ומלואו ויש לבצע ולהקפיד על כל פרט ופרט בטח אם מדובר בתאורה, אי הקפדה על כך תוכל להוריד מאיכות התמונות של הלקוחות שלכם.